„80 nap alatt az informatika körül“

Lezárult a verseny!

Eredmények

Versenyünk véget ért, bejelentkezés után láthatjátok a 12 hét alatt megszerzett pontjaitokat.

Az első helyezett a Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium tanulója, 21 pontot ért el. Gratulálunk az eredményéhez!

Az első 3 helyezettet a fenti iskola mellett a (legtöbb diákot beküldő) Váci SZC Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma és a Budapesti Piarista Gimnázium küldte. Mindösszesen 15 iskolából érkeztek a feladatbeküldések, melyek legtöbbje pest megyei (9), illetve budapesti (4) középiskola volt. Jelentkeztetek még Békés, Csongrád, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok és Tolna megyéből is.

Köszönjük, hogy 12 héten át velünk voltatok és törtétek a fejeteket, most pedig itt az idő, hogy felkeressétek webshopunkat és kiválasszátok a jól megérdemelt jutalmatokat!

Ha tetszett ez a programunk, akkor ajánljuk figyelmetekbe a további tavaszi programjainkat is: Virtuális helyett, valós foglalkozásokkal várunk vagy keresünk fel titeket a MakerSpace keretében. Illetve találkozhatunk még a Nyílt napokon, a bionika akadályversenyen és a táborainkban is.