Belépés »

reklámfejléc
GSM

A versenyről

Üdvözöljük a PPKE-ITK „Programozz környezettudatosan” versenyének hivatalos honlapján!

A környezetvédelem és erőforrás-takarékosság közös ügyünk. Egyetemünk Információs Technológiai Karán különös gondot fordítunk a hallgatók környezettudatos nevelésére. Előtérbe kerülnek a környezetkímélő megoldások, pl. a papír alapú tananyagok számának csökkentése és azok helyettesítése elektronikusan előállított, terjesztett és felhasznált segédletekkel.

Felismertük annak jelentőségét is, hogy a karunkon végző diákok hozzá tudnak járulni a környezetbarát szemlélet kialakulásához, fejlődéséhez. Ezért hoztuk létre a „Programozz környezettudatosan” pénzjutalommal elismert versenyt.

Az indulók feladata elkészíteni egy olyan egyszerű, hosszú ideig futtatható programot, mely a megoldás hatékonyságát és az energiatakarékosságot egyaránt figyelembe veszi. A beérkezett pályamunkákat e kétféle szempont alapján rangsorolja a felállított szakmai zsűri.

A verseny célja:

A verseny lebonyolítása:

PPKE Információs Technológiai Kar
H-1083 Budapest, Práter utca 50/a.
Az ITK a Google Maps-en
Tel: (36-1) 886-4700
E-mail: progverseny@itk.ppke.hu

Szponzoraink:

PCWorld     web4     GameStar     Morgan Stanley     IVSZ     NJSZT     IBControll     ITCafé      Nemzeti Fejlesztési Minisztérium